پایه نهم

انشا در مورد دوستان خوب و همراه

انشا با موضوع دوستان خوب و همراه پایه نهم

پایه نهم انشا در مورد دوستان خوب و همراه

مقدمه:

هر کسی دوستانی دارد و ترجیح می دهد در زندگی خود با آن ها همراه باشد، اگر شما هم در چنین وضعیتی هستید و دوستان خوبی دارید باید خوشحال باشید و این وضعیت را به بسیاری از اتفاقات ترجیح دهید. فراموش نکنید که دوست خوب همیشه باید همراه شما باشد.

تنه انشاء:

دوست خوب می تواند کمک بزرگی به شما در شرایط سخت و تلخ باشد، اما این را نیز به یاد داشته باشید که باید او را در اتفاقات مثبت و خوب خود نیز همراه کنید و این مسئله باعث می شود که از تلخ ترین وضعیت ها هر چه سریع تر عبور کنید. چون درگیر دو فکر و اندیشه برای حل مشکلات و سختی ها هستید.

در نتیجه اگر فکر می کنید که یک فکر می تواند کامل باشد باید بدانید که اشتباه است، به هر حال دو فکر می توانند ذهن فعال تری داشته باشند و شرایط آن ها نیز نسبت به اندیشه های قدیمی کامل تر است.

زندگی می تواند رخداد های زیادی را به همراه داشته باشد. اما شما باید بیاموزید که در بدترین وضعیت ها دوستان خود را یاری کنید و آن ها را به هیچ عنوان فراموش نکنید. شما در قبال دوستان خود وظایفی دارید که باید به آن ها عمل کنید.

ما می توانیم دوستان خود با بهترین همراهان برای دانستن مهم ترین اتفاقات در زندگی خود بدانیم.

انشا در مورد دوستان خوب و همراه
انشا در مورد دوستان خوب و همراه

نتیجه گیری:

باید حس اعتماد میان خود و دوستان به وجود آورده و باعث شویم که آن ها به چیزی که می خواهند در کنار ما برسند و ما نیز می توانیم از آن ها کمک بگیریم که این اتفاقات زود تر به سرانجام خوب و خوش ختم شود. تلاش می تواند همه چیز را حل کند.

مطلب پیشنهادی :  انشا تفاوت انسان ها با یکدیگر در چیست

 

انشا در مورد دوستان خوب و همراهپایه نهم

گردآوری توسط: مرجع انشا / انشائی

 

امتیاز کاربران: اولین نفری باشید که امتیاز می دهد!
برچسب ها
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

88 − 82 =