پایه دهم

انشا در مورد زندگی در اثر اینترنت

انشا با موضوع زندگی ما در اینترنت برای پایه دهم

پایه دهم انشا در مورد زندگی در اثر اینترنت

مقدمه:

انشایی که امروز می خوانیم درباره زندگی در اینترنت و تاثیر آن بر روحیه ما است، اتفاقی که این روز ها بیش از پیش در جامعه نمود پیدا کرده و می دانیم به همین زودی هیچ راهی برای خلاصی از آن وجود ندارد و ما روز به روز به این تکنولوژی وابسته تر می شویم.

تنه انشاء:

ما در عصر اینترنت زندگی می‌کنیم . همچنین , این بخش مهمی از زندگی ما شده‌است که بدون آن نمی‌توانیم زندگی کنیم . علاوه بر این , اینترنت اختراع فوق العاده پیشرفته و فن‌آوری نوینی است.

جدای از آن , ما به اینترنت متصل هستیم . هم چنین ما می‌توانیم پیام‌ها و اطلاعات بزرگ و بزرگ را سریع‌تر از همیشه بفرستیم . در این انشا در اینترنت , ما می‌خواهیم درباره موضوعات مختلف مربوط به اینترنت صحبت کنیم .

تخمین مساحت که پوشش اینترنت دارد بسیار دشوار است . همچنین ، دو میلیون نفر با مشکل به آن متصل هستند. علاوه بر آن، همانند تمام چیزها، اینترنت هم تاثیر خوبی و بدی بر زندگی مردم دارد. پس اولین کاری که باید بکنیم این است که در مورد اثر خوب و بد اینترنت یاد بگیریم. این که شما می توانید تحقیقات زیادی را روی اینترنت انجام دهید، آموزش های بسیاری را بخوانید و اطلاعات فوق العاده ای را کسب کنید.

فرا تر از هر چیزی نباید از یاد برد که اینترنت می تواند باعث شود که فاصله ها کم شده و شما از راه دور با یکدیگر تماس تصویری و صوتی برقرار کنید که هم ارزان است و هم کیفیت بی نظیری دارد.

مطلب پیشنهادی :  انشا درباره جمله معروف آرزو را به گور بردن
انشا در مورد زندگی در اثر اینترنت
انشا در مورد زندگی در اثر اینترنت

نتیجه گیری:

به هر حال اینترنت معایبی نیز دارد که می تواند موجب گرفتن وقت ما شود، بسیاری بی دلیل و بدون هدف از اینترنت استفاده می کنند.

 

انشا در مورد زندگی در اثر اینترنتپایه دهم

گردآوری توسط: مرجع انشا / انشائی

امتیاز کاربران: 2.65 ( 1 رای)
برچسب ها
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

− 7 = 1