پایه نهم

انشا درباره جمله هرگز نگوييد خدايا من مشكل بزرگی دارم هميشه بگوييد اي مشكل من خداي بزرگي دارم

انشا پایه نهم با موضوع نگوييد خدايا من مشكل بزرگی دارم هميشه بگوييد اي مشكل من خداي بزرگي دارم


Notice: Undefined index: taq_review_title in /home/lastfly/domains/enshae.ir/public_html/wp-content/plugins/taqyeem/taqyeem.php on line 88

Notice: Undefined index: taq_review_total in /home/lastfly/domains/enshae.ir/public_html/wp-content/plugins/taqyeem/taqyeem.php on line 90

پایه نهم انشا درباره جمله هرگز نگوييد خدايا من مشكل بزرگی دارم هميشه بگوييد اي مشكل من خداي بزرگي دارم

مقدمه:

موضوع مهمی در زندگی همه انسان ها وجود دارد که وقتی به آن فکر می کنند ممکن است دچار ترس، اندوه و غم شوند، از این رو بهتر است توکل به خداوند بزرگ و متعال را از همان ابتدا بیاموزیم، مسئله ای که می تواند باعث دگرگون شدن زندگی مان شود، اگر موفقیت دور از انتظار تر باشد، قطعا می تواند موجب پیشرفت های عظیم گردد.

تنه انشاء:

ما همواره باید بیاموزیم که وقتی با مشکل بزرگی روبرو می شویم، بهترین راه این است که خودمان حلش کنیم، اما این که نا امید شویم و مدام بگوییم دیگر راهی برای نجات از این وضعیت نیست قطعا درگیر اشتباه بزرگ و سختی هستیم، نه تنها به نتیجه خواسته شده نمی رسیم، بلکه ممکن است روز به روز اوضاع بدتر شود.

از مرحله ای به بعد حتی اگر مشکل خیلی جدی و بزرگ هم نباشد، خودمان به آن پر و بال داده و موجب می شویم که دیگران نیز از این موضوع بترسند و برای کمک به ما نیز هیچ اقدامی نکنند. انسان هیچوقت تنها نمی شود، تنها باید بیاموزد که در شرایط سخت امید به خداوند بزرگ و متعال را در خود تقویت کند.

خداوند بزرگ و متعال در زندگی ما حضور دارد و ناظر همه چیز است، نا امیدی یکی از بدترین گناهانی است که هر انسان مرتکب می شود.

انشا درباره جمله هرگز نگوييد خدايا من مشكل بزرگی دارم هميشه بگوييد اي مشكل من خداي بزرگي دارم
انشا درباره جمله هرگز نگوييد خدايا من مشكل بزرگی دارم هميشه بگوييد اي مشكل من خداي بزرگي دارم

نتیجه گیری:

وقتی انتظار کمک از دیگران نداشته باشیم، در واقع درک بهتری از کمک های خداوند خواهیم داشت، احساس می کنیم که در زندگی ما وجود دارد و باعث می شود به بزرگ ترین هدف ها و خواسته های خود برسیم و از بدترین گرفتاری ها و سد های مسیر نیز عبور کنیم.

مطلب پیشنهادی :  انشا در مورد ویژگی های یک دانش آموز خوب

انشا درباره جمله هرگز نگوييد خدايا من مشكل بزرگی دارم هميشه بگوييد اي مشكل من خداي بزرگي دارمپایه نهم

گردآوری توسط: مرجع انشا / انشائی

امتیاز کاربران: اولین نفری باشید که امتیاز می دهد!

برچسب ها
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 68 = 72