انشاء با موضوع آزاد

انشا بهترین روز زندگی من

انشا در مورد بهترین روز زندگی هر انسانی


Notice: Undefined index: taq_review_title in /home/lastfly/domains/enshae.ir/public_html/wp-content/plugins/taqyeem/taqyeem.php on line 88

Notice: Undefined index: taq_review_total in /home/lastfly/domains/enshae.ir/public_html/wp-content/plugins/taqyeem/taqyeem.php on line 90

در ادامه چندین انشا با موضوع بهترین روز زندگی توسط سایت مرجع انشا آورده شده است. فکر کردن به اینکه چه روزی بهترین روز زندگی ماست می تواند ذهن ما را دچار چالش بزرگی کند. ممکن است بلافاصله بهترین روز زندگیتان را به خاطر بیاورید. اما ممکن است ساعت ها فکر کنید و به هیچ نتیجه ای نرسید که کدام روز بهترین روز زندگیتان بوده است.

انشاء با موضوع آزاد بهترین روز زندگی من

مقدمه:

قطعا هر انسانی در روز های زندگی خود، زمانی را مشخص کرده و آن را بهترین می داند، حتما اتفاق خاصی برای او رخ داده است که به این باور رسیده و فکر می کند در این روز بهترین ها برای او به وقوع پیوسته است، ما نمی توانیم بگوییم که قطعا یک روز مشخص و یک اتفاق باعث می شود که بهترین ایام را انتخاب کنیم.

تفاوت روز خوب برای انسان ها اتفاقی است که در آن دوره زمانی رخ می دهد و باعث می شود برای ساعتی هم که شده حالشان دگرگون شود.

تنه انشاء:

برای پدر و مادر ها، روز تولد فرزندشان همیشه یکی از بهترین ها است، درست زمانی که آن ها به آرزوی مهمی که در زندگی داشتند رسیده اند و حالا می توانند فرزندشان را آن طور که برنامه ریزی کرده اند تعلیم و تربیت کنند و مسیر موفقیت را به او نشان دهند.

برای کودکان نیز روز هایی که در آن به مسافرت می روند، هدیه ای دریافت می کنند و یا این که تولد خود را جشن می گیرند، بهترین است. برای یک معلم روزی که دانش آموزانش با موفقیت آزمون های درسی را پست سر گذاشته و به موفقیت می رسند بهترین روز ممکن است.

ما باید مثبت اندیشی را به خوبی آموخته و همواره در زندگی استفاده کنیم، آن گاه حس می کنیم که هر روز بهترین روز زندگی ما است.

مطلب پیشنهادی :  انشا با موضوع چشم هاي گريان

بسیاری روز آشنایی با یک دوست و یا شخص را بهترین می دانند. ملاک ها با توجه به تغییر دیدگاه ها در زندگی دچار دگرگونی های زیادی می شود.

هیچ گاه نا امید نمی شویم و این اتفاق مهمی است که انسان در مسیر زندگی خود درگیر لحظات تلخی نشود که سرانجامش چیزی جز یأس نمی باشد.

انشا بهترین روز زندگی من
انشا بهترین روز زندگی من

نتیجه گیری:

در واقع هر کسی که در یک روز مشخص خود را خوشحال ترین و موفق ترین فرد دنیا می داند، آن را در تقویمش به عنوان بهترین روز مشخص می کند. همواره باید سعی کنیم حس مثبت و خوب را به دیگران منتقل کنیم. این کار باعث می شود که کم تر با مشکل مواجه شویم.

ما همیشه سعی می کنیم لحظات خوشی را برای خودمان به ارمغان آورده و احساسی که به ما در این شرایط و پس از کسب موفقیت دست می دهد بسیار ایده آل است.


 

انشا درباره بهترین روز زندگیم

بهترین روز زندگیم زمانی بود که پدرم در روز تولدم مرا با هدیه ای سورپرایز کرد. وقتی بازش کردم یه دوچرخه خیلی زیبا پیدا کردم. از خوشحالی نتوانستم جلوی پریدن خود را بگیرم.

یادم می‌ آید که از او میخواستم هر روز دوچرخه سواری را به من بیاموزد تا زمانی که بتوانم دوچرخه سواری را بطور کامل را یاد بگیرم. چقدر خوشحال بودم میتوانستم دوچرخه سواری را یاد بگیرم و دلم می خواست بعد از انجام حرکات ساده با دو دست سپس دوچرخه سواری با با یک دست را یاد بگیریم.

من به خوبی آنروز را به یاد دارم و هنوز هم این دوچرخه را دارم با وجود اینکه دیگر برایم مناسب نیست. اما خاطرات من با آن ​​فوق العاده است، با دوستانم مسابقه دادم، همچنین هنگام دوچرخه سواری با آن در غروب آفتاب بسیار لذت میبردم که هوای مرطوب و زیبا صورت و بدنم را نوازش می کرد.

مطلب پیشنهادی :  مثل نویسی چرا عاقل کند کاری که باز آرد پشیمانی

این احساس بسیار خوبی بود، شاید بتوانم دوباره دوچرخه سواری کنم تا هر از چند گاهی این احساسات را داشته باشم.


انشا درباره بهترین روز زندگی من روزی است که ..

مطمئناً دو سال گذشته برای بسیاری در سراسر جهان سخت ترین سال بود، ما یک اپیدمی جهانی را پشت سر گذاشتیم، بسیاری آلوده شدند، بنابراین بهترین روز زندگی من غلبه بر این بحران با همه اعضای خانواده بود.

همه اعضای خانواده من به کرونا مبتلا شده اند. همه ما انسان ها در جاهای مختلف گوشه نشین شدیم. ترس و نگرانی شدید هر فردی در مورد خود و اعضای خانواده اش وجود داشت.

هر چه کرونا شدیدتر باشد، ما برای امنیت خود بیشتر می ترسیم. روزهای بدی را پشت سر گذاشتیم، اما به دلیل سن کم و ایمنی قوی ام، عفونت به اندازه بزرگترها قوی نبود.

من اولین نفری هستم که در اعضای خانواده ام بهبود یافتم، خدا را شکر می کنم، اما واقعا سخت ترین دوران را پشت سر گذاشتم که منتظر خبری در مورد خانواده ام و بهبودی وضعیت آنها بودم.

بنابراین من واقعاً روزی را بهترین روز زندگی خود می دانم که همه اعضای خانواده ام زیر یک سقف جمع می شویم. ما کاملا خوش شانس بودیم. خدا را شکر می کنم که در کنار خانواده خوبم هستم.


انشا درمورد بهترین روز زندگی ام

از بهترین روز های زندگی من روز تولدم است که آن را با شما در میان میگذارم.

در روز تولدم اعضای خانواده و دوستان و آشنایانم همگی به من تبریک گفتند و برای من جشن بزرگی گرفتند.

چه حس خوبی که می بینی برای دیگران ارزش داری و تو را دوست دارند.

وقتی می بینی که همه به فکر تو هستند و از صبح که بیدار میشنوی پیام های تبریک را می بی یینی لذت میبری.

مطلب پیشنهادی :  انشا با موضوع چشم هاي گريان

همه اطرافیانم در حال تدارک جشن تولد هستند.

بادکنک باد می کنند، کیک میپزند، خانه را تزیین می کنند و از این طرف به آن طرف می روند تا جشن خوبی را بگیرند.

پدر و مادرم در حال جا به جایی لوازم منزل هستند تا برای مهمانی تولد آماده شویم. جشن تولد که شروع شد همه مهمان ها می آیند و شور و شوق خاصی در من به وجود می آید.

چه روز قشنگی که همه دور هم جمع می شوند تا به دنیا آمدن تو را جشن بگیرند و هدایای زیبا و خوشگل را به تو هدیه بدهند.

این انشای توصیف بهترین روز زندگی من است.


انشا درباره بهترین روز زندگی من روزی بود که …

بهترین روز زندگی من زمانی بود که برادر کوچکتر من به دنیا آمد. در آن روز خداوند مهربان یک برادر زیبا و کوچولو به من هدیه داد.

در آن روز همه خانواده در کنار هم جمع شده بودند و منتظر بودند که بگویند مادرم زایمان کرده است و حال مادر و برادرم خوب است تا شادی کنیم.

برای اولین بار که برادرم کوچکم را در آغوش گرفتم چقدر کوچک بود و دست و پای کوچولو و خوشگلی داشت. صورتش اندازه یک کف دست بود و پف داشت. من که خیلی عاشق برادرم شدم.

داشتن برادر خیلی حس خوبی است.

همه خانواده از دیدن او خوشحال شدند و او را در آغوش گرفتند و از دیدنش لذت بردند.

چه روز خوب و شادی بود.

خداروشکر که خداوند به من خانواده ی مهربان و خوبی داده است.

من خوشبخت ترین ادم دنیا هستم.

 

منبع: انشا درباره بهترین روز زندگی من سایت مینویسم

امتیاز کاربران: 3.85 ( 13 رای)

برچسب ها
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

91 − = 84