پایه هشتم

انشا سفر انسان به کشور های دیگر – انشا در مورد جهانگردی

انشا در مورد سفر انسان به کشور های دیگر - انشا در مورد جهانگردی پایه هشتم


Notice: Undefined index: taq_review_title in /home/lastfly/domains/enshae.ir/public_html/wp-content/plugins/taqyeem/taqyeem.php on line 88

Notice: Undefined index: taq_review_total in /home/lastfly/domains/enshae.ir/public_html/wp-content/plugins/taqyeem/taqyeem.php on line 90

پایه هشتم انشا سفر انسان به کشور های دیگر – انشا در مورد جهانگردی

مقدمه:

انشای امروز من در مورد سفر انسان ها به کشور های مختلف و کسب تجربه های جالب است. همه ما قطعا سفر های تفریحی و گردشگری را دوست داریم و می خواهیم مدام آن را تجربه کنیم.

تنه انشاء:

البته سفر نیازمند برنامه ریزی است، اگر شاغل باشیم و بدون این که به مسائل کاری خود توجه کرده و برنامه ریزی درستی داشته باشیم به سفربرویم قطعا با مشکلات زیادی روبرو می شویم. برای رهایی از این گرفتاری ها باید هر روز از سفر که وقتمان را می گیرد را اندازه گیری کرده و بر این اساس در صورتی که ترجیح می دهیم زمان را تنظیم کنیم و در بخشی از سفر به انجام کار ها بپردازیم نیز باید آن را درست زمان بندی کنیم.

زمان بندی هر کاری موجب پیشرفت در آن می شود. باعث می شود که درست ترین نتیجه لازم را از تمامی فعالیت های خود بگیریم.

سفر باعث می شود که شما با تجربه های جدیدی روبرو شوید، چیز هایی که شاید در شهر و دیار خود نبینید. همان طور که در مورد برنامه ریزی سفر ها گفتیم باید عرض کنیم که سفر خارج از کشور قطعا شما را چالش های بزرگ تر و جدی تری روبرو می کند.

اگر دقت کافی را نداشته باشید قطعا در یک سرزمین غریب که زبان مردم آن نیز نا آشنا است نیز بیشتر درگیر این دغدغه ها می شوید.

انشا سفر انسان به کشور های دیگر - انشا در مورد جهانگردی
انشا سفر انسان به کشور های دیگر – انشا در مورد جهانگردی

نتیجه گیری:

اصولا برنامه ریزی برای هر کاری به صورت هدفمند باعث می شود که شما نتایج بهتری را در زمان کوتاه تر مطابق نیاز خود کسب کنید.

مطلب پیشنهادی :  انشا درباره جمله معروف آرزو را به گور بردن

در صورتی که برای هر هدف خود درست مانند سفر برنامه ریزی داشته باشید، مشکلات ناگهانی کم تر رخ می دهد و شما غافلگیر نمی شوید.

 

انشا سفر انسان به کشور های دیگر – انشا در مورد جهانگردیپایه هشتم

گردآوری توسط: مرجع انشا / انشائی

 

امتیاز کاربران: اولین نفری باشید که امتیاز می دهد!

برچسب ها
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 9 = 10