پایه دهم

انشا در مورد خودم و زندگی ام

انشا با موضوع زندگی ام و خودم برای پایه دهم

انشا پایه دهم در مورد خودم و زندگی ام

مقدمه:

هر کدام از ما ممکن است بتوانیم به مقدار محدودی در مورد خودمان حرف بزنیم، اما مسئله این است که آیا این صحبت ها همه درست است؟ آیا ما انسان خوبی هستیم؟ آیا از دید دیگران نیز انسان مثببتی بوده و تمام ویژگی های ما پر از اتفاقات خوب است و برای اطرافیان آرامش رقم می زنیم؟

تنه انشاء:

هفت میلیارد نفر در این زمین هستند و با بقیه متفاوت هستند . هیچ چیز بدون هدف در این دنیا وجود ندارد . همه چیز هدف دارد . انسان‌ها بهترین مخلوق هستند و هر فرد منحصر به فرد است.

بنابراین ، قصد من نوشتن در مورد خودم است ، من اینجا هستم تا خودم را بیان کنم که چیزی که می‌بینم ، چیزی که تجربه می‌کنم و چیزی که برای زندگی ام برنامه‌ریزی می‌کنم . سعی می‌کنم ساده ، احساساتی ، فداکار ، سخت کوش و صادق باشم .

من اهل یک خانواده متوسط از “ایران ” هستم. هیچ‌کس بدون حمایت خانواده و دوستان وارد این دنیا نمی‌شود. در واقع، هر چیزی که باشد، به خاطر خانواده شماست. آن ها ابتدا در خانواده شما را می شناسند، حسی که به شما منتقل می شود این است که گویی بسیاری از اطرافیان شما وقتی سنتان کم است شما را جدی نمی گیرند. وقتی کمی بزرگ تر می شوم مدام به دنبال جلب توجه هستم، این اتفاق را بیش از پیش در دوران نوجوانی تجربه می کنیم.

من در بهترین مدرسه شهر مشغول تحصیل هستم . من در حال حاضر در کلاس دهم هستم . من احساس خوشحالی می‌کنم که بخشی از این مدرسه عالی با دوستان خوب ، معلم مهربان و دوست‌داشتنی هستم.

مطلب پیشنهادی :  انشا زندگی روستایی و تفاوت های آن با زندگی شهری
انشا در مورد خودم و زندگی ام
انشا در مورد خودم و زندگی ام

نتیجه گیری:

امیدوارم وقتی در مورد خودم این اطلاعات را در انشا نوشتم، شما هم با من هم عقیده باشید.

انشا در مورد خودم و زندگی امپایه دهم

گردآوری توسط: مرجع انشا / انشائی

امتیاز کاربران: 0.3 ( 1 رای)
برچسب ها
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

7 + 1 =