پایه هشتم

انشا در مورد آرزو و دستیابی به آرزو

انشا با موضوع آرزو و دستیابی به آرزو برای پایه هشتم

پایه هشتم انشا در مورد آرزو و دستیابی به آرزو

مقدمه:

سلام دوستان امیدوارم حالتان خوب بوده باشد، موضوع انشاء امروز ما راجب آرزو می‌باشد انشاء ام را با یک سوال شروع می‌کنم اینکه آرزو چیست؟ تعریف شما از آرزو چیست؟

تنه انشاء:

آرزو از دید من آرزو چیزی نیست که هیچوقت نداشته ایم بلکه رویای بزرگیست که برای رسیدن به آن برنامه های مشخص می‌ریزیم و نهایت سعی و تلاشمان را می‌کنیم تا به هدفهایمان برسیم و زمانی که به هدفهایمان برسیم بسیار خوشنود و راضی هستیم از خودمان.

هرکدام ما ها در سنینی آرزو های مختلفی داشه برای مثال در کودکی هنگامی که می‌پرسیدند میخواهید در آینده چکاره شوید همه ی ما میگفتیم موزیسین، بازیگر،خلبان،دکتر و مهندس و … و نتیجتا بعضی هایمان به گفته هایمان عمل کرده ایم و به آرزوهایمان رسیده ایم طعم شیرین برد را حس کرده یم و همیشه در تلاش بوده ایم که با تلاش مضاعف سطح پیروزی مان را در تمامی مراحل زندگی افزایش بدهیم.

اما آرزو های اصلی هر شخص در سن جوانی  ای شکل می‌گیرد زیرا با پخته شدن و افزایش سن تصمیمات درستی را برای زندگی خود میگرند و مسیر درست را می روند و رویا های خود را محقق می‌کنند.

آرزو های هر شخص به شاخه های متعددی تقسیم می‌شئد به ظور مثال: شاید شخصی آرزوهای مالی داشته باشد، و دیگر معنوی و هزاران شاید و حدس و گمان های دیگر اما مهم تر از همه آن است که په عده ای به آرزو های خود می‌رسند.

انشا در مورد آرزو و دستیابی به آرزو
انشا در مورد آرزو و دستیابی به آرزو

نتیجه گیری:

ما باید به گونه ای زندگی کنیم که در زندگی به هدف های زود گذر بسنده نکنیم و پس از فتح و پیروز شدن دریک آزمون هدف های مهم دیگر را در اولویت اول قرار داده و سخت و محکم به آنها برسیم و در تمام مسیر آنهارا چالش کوچک به شمار بیاوریم.

مطلب پیشنهادی :  انشا جان بخشی به اشیاء پاکت نامه

سوال من از شما دوستان عزیزم این است که شما چه آرزویی دارید؟

 

انشا در مورد آرزو و دستیابی به آرزوپایه هشتم

گردآوری توسط: مرجع انشا / انشائی

امتیاز کاربران: 2.65 ( 1 رای)
برچسب ها
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

49 − = 47