پایه هفتم

انشا جان بخشی به اشیاء سطل زباله

انشا با موضوع جان بخشی به اشیاء سطل زباله


Notice: Undefined index: taq_review_title in /home/lastfly/domains/enshae.ir/public_html/wp-content/plugins/taqyeem/taqyeem.php on line 88

Notice: Undefined index: taq_review_total in /home/lastfly/domains/enshae.ir/public_html/wp-content/plugins/taqyeem/taqyeem.php on line 90

پایه هفتم انشا جان بخشی به اشیاء سطل زباله

مقدمه:

زندگی یک سطل زباله پر از آلودگی هایی است که اگر در محیط آزاد باشد می تواند خطرات و بیماری های زیادی را به وجود آورده و باعث شود که بسیاری از ما با آن درگیر شویم، در واقع سطل زباله در هر خانه ای وجود دارد و اگر بخواهیم خود را از خطرات و بیماری ها در امان بداریم به آن نیاز داریم.

تنه انشاء:

در واقع این داستان و انشاء زندگی من است، من یک سطل زباله در خانه ای کوچک هستم که هر روز بار ها از من استفاده می شود و در واقع این موضوع می تواند در طول ماه بار ها تکرار شود که آشغال های درون من خالی می شود و از این رو می توان گفت که زندگی من تقریبا یکسان و یک شکل است.

در ادامه باید بگویم که وقتی از زندگی یک سطل آشغال سخن می گوییم، مسئله کلیدی وجود دارد که من در شرایط سختم هستم و کاملا پر شده ام، بهتر است که سطل های زباله زود به زود خالی شوند تا بیماری کسی را تهدید نکند و این مسئله کاملا مهمی است که می تواند سلامتی اعضای خانواده را به خطر اندازد.

من دوست دارم این خانواده بیشتر به تفکیک زباله ها اهمیت دهند تا جداسازی آن نیز به آسانی امکانپذیر باشد. ضمن این که به حفظ محیط زیست نیز کمک بیشتری خواهد شد.

انشا جان بخشی به اشیاء سطل زباله
انشا جان بخشی به اشیاء سطل زباله

نتیجه گیری:

در ادامه زندگی ام باید بگویم که گاه با آشغال هایی روبرو می شوم که واقعا نباید در این دسته قرار بگیرند، در این وضعیت باید خاطر نشان شوم که من دوستان زیادی در کوچه و خیابان دارم که باید بگویم زندگی آن ها به مراتب سخت تر است.

مطلب پیشنهادی :  انشا با موضوع ضرب المثل ماهی را هر وقت از آب بگیری تازه است

 

انشا جان بخشی به اشیاء سطل زبالهپایه هفتم

گردآوری توسط: مرجع انشا / انشائی

امتیاز کاربران: اولین نفری باشید که امتیاز می دهد!

برچسب ها
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + 5 =