پایه هشتم

انشا مقایسه قلم با خون شهید

انشا کتاب نگارش پایه هشتم مقایسه قلم با خون شهید

پایه هشتم انشا مقایسه قلم با خون شهید

مقدمه:

هر کسی می داند که شهدا بسیار بر گردن ما حق دارند و آن ها برای تحقق اهدافی که ما در طولانی مدت نسبت به آن ها اندیشه متفاوتی داریم از جان خود گذشتند و این خودش مسئله بسیار مهمی است و باید حتما رعایت شود. در واقع احترام باید باقی بماند و ما بدانیم که وقتی نامش شهدا را می شنویم ادای احترام لازم است.

تنه انشاء:ی

ما باید همواره با قلم خود در عصر جدید به جنگی برویم که ذهن خلاق می تواند هر چیزی را در آن تعیین کند و باعث اتفاقات گسترده و حتی موفقیت های عظیمی برای ما شود ،در واقع تعبیر این مسئله همان مقایسه ای است که می تواند عصر جدید را برای ما تبدیل به یک میدان جنگ کند و این مهم ترین اتفاق است. ما باید با قلم خود درگیر اتفاقات بزرگی شویم که شاید کم تر در مورد آن شنیده ایم و احساس می کنید که حتی ممکن است سخت و عجیب باشد.

بعلاوه این که وقتی از مقایسه صحبت می کنیم، منظور این است که آن ها تمام جان خود را در راه میهن و وطن از دست داده اند و ما نیز باید با قلم خود و صد البته موفقیت در زمینه های مختلف به این جایگاه برسیم. این اتفاق باعث می شود که روز به روز پیشرفته تر از قبل شده و زود تر به مقرر دشمن نزدیک شویم و شکستش دهیم.

انشا مقایسه قلم با خون شهید
انشا مقایسه قلم با خون شهید

نتیجه گیری:

بعلاوه این که هر کدام از ما می دانیم که وقتی قلم در دست می گیریم می توانیم دنیا را دگرگون کنیم، دستور چنگ دهیم، دستور صلح دهیم و یا این که حتی باعث شویم اتفاقات تلخ و شیرین زیادی رقم خورده و اتفاقات آن طور که می خواهیم رخ دهد.

انشا مقایسه قلم با خون شهیدپایه هشتم

گردآوری توسط: مرجع انشا / انشائی

امتیاز کاربران: 3.03 ( 5 رای)
برچسب ها
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

46 − 42 =