پایه دهم

انشا در مورد موجودات فضایی و زندگی با آن ها

انشا با موضوع موجودات فضایی و زندگی با آن ها پایه دهم

پایه دهم انشا در مورد موجودات فضایی و زندگی با آن ها

مقدمه:

زندگی با موجودات عجیب و غریب ممکن است در لحظه بسیار عجیب و جالب باشد، اما مسئله ای که وجود دارد این است که موجودات فضایی می توانند همانقدر که ناشناخته هستند ترسناک و عجیب باشند و این مسئله گاه آزار دهنده است و اگر در مورد آن ها بیشتر بدانید هر روز جذاب تر می شوند.

تنه انشاء:

بخش مهمی از زندگی ما را ندانسته هایی تشکیل می دهند که ممکن است از آن ها بترسیم و سعی کنیم که فرار کنیم و خودمان را از این فضا ها دور کنیم، ضمن این که عموما در مورد فضایی ها این گونه فکر می کنیم که آنها بسیار عجیب و دور از ذهن هستند و حتی هوششان نیز بسیار بالا است.

اما آیا می توانند بر انسان ها نیز غلبه کنند و این مسئله می تواند واقعیت باشد؟ آیا آن ها در کره های دیگر به صورت نامرئی زندگی می کنند و این مسئله باعث می شود که دور از ذهن ما روی سطح آسمان قدم برداشته و حتی هر روز از جلوی ما عبور کنند و متوجه این مسئله نشویم.

همین طور در این باره نیز هر ساله تحقیقات زیادی انجام می شود، دانشمندان سیگنال‌ هایی را از ستاره‌های دور دست در سال‌های اخیر دریافت کرده‌اند. با اینکه بعضی‌هایشان از منابع طبیعی کهبه‌صورت روتین جریان دارند آمده، اما بعضی‌هایشان احتمالاً توسط آدم فضایی‌ ها فرستاده شده‌اند.

انشا در مورد موجودات فضایی و زندگی با آن ها
انشا در مورد موجودات فضایی و زندگی با آن ها

نتیجه گیری:

آیا این سیگنال ها برای برقراری ارتباط است و می تواند موضوعی باشد که ذهن آن ها را نیز درگیر کرده و باعث شود که حس کنیم هر روز که پیش تر می رویم آن ها از ما بترسند. یا خیر؟

انشا در مورد موجودات فضایی و زندگی با آن هاپایه دهم

گردآوری توسط: مرجع انشا / انشائی

 

امتیاز کاربران: اولین نفری باشید که امتیاز می دهد!
برچسب ها
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

64 − 59 =