پایه دهم

انشا در مورد تخیل و دنیای غیرواقعی

انشا با موضوع تخیل و دنیای غیرواقعی پایه دهم

پایه دهم انشا در مورد تخیل و دنیای غیرواقعی

مقدمه:

هر کسی ممکن است در ذهن خود تخیل داشته باشد و حتی موضوعاتی را مورد بررسی قرار دهد و مدام با آن ها درگیر باشد که حتی یک درصد هم امکان ندارد واقعیت داشته باشد. فرا تر از هر چیزی نباید این مسئله را از یاد ببرید که بسیاری از انسان ها از کودکی خود را وارد دنیای دیگری می کنند و ما احتمالا از آن خبر نداریم.

تنه انشاء:

این انشا در مورد اتفاقاتی است که معمولا در رویا هر کدام از ما برای خودمان رقم می زنیم و شاید حتی دوست داشته باشیم که خیلی زود تبدیل به واقعیت شود، واقعیت غیرقابل انکار که انگار از قبل در مورد آن بسیار فکر کرده ایم و حالا دوست داریم تبدیل به واقعیتش کنیم. باید گفت که افراد بزرگ و دانشمندان نیز چنین وضعیتی داشته و مدام سعی کرده اند مسئله ای را در ذهن خود ایجاد کنند.

در واقع اولین مرحله از موفقیتی که نصیب بزرگ ترین مخترعین شده است این خواهد بود که آن ها هر چه می خواهند را در ذهن تجسم کرده و با آن زندگی می کنند. پس از این مرحله وارد فاز اجرایی می شود و در نهایت چیزی که تبدیل به رویا کرده اند با سال ها تلاش و تحمل سختی تبدیل به یک وقعیت می کنند که سراسر دنیا را در بر می گیرد.

این واقعیت تاثیرات بزرگی در زندگی ما داشته است، از توماس ادیسون گرفته تا مخترع تلفن گراهام بل.

مطلب پیشنهادی :  انشا در مورد برنامه ریزی و سود آن در زندگی
انشا در مورد تخیل و دنیای غیرواقعی
انشا در مورد تخیل و دنیای غیرواقعی

نتیجه گیری:

آیا تاکنون به این موضوع فکر کرده اید که خودتان نیز چنین مسیری را شروع کنید؟ البته باید بگوییم که تماما زندگی کردن در رویا نمی تواند نتایج خوبی را در بر داشته باشد.

 

انشا در مورد تخیل و دنیای غیرواقعیپایه دهم

گردآوری توسط: مرجع انشا / انشائی

امتیاز کاربران: اولین نفری باشید که امتیاز می دهد!
برچسب ها
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

+ 12 = 14