پایه دهم

انشا درباره ضرب المثل از محبت خوار ها گل می شود

انشا در مورد ضرب المثل از محبت خوار ها گل می شود

پایه دهم انشا درباره ضرب المثل از محبت خوار ها گل می شود

مقدمه:

قطعا محبت یکی از مهم ترین خصوصیاتی است که انسان ها می توانند به طور ویژه ای از آن استفاده کنند، هر انسانی زود تر از هر چیزی با محبت مادر خود آشا می شود و آن را درک می کند که بسیار ارزشمند بوده و خالص ترین نوع علاقه پس از محبت خداوند بزرگ و متعال به انسان است.

در این باره باید بگوییم که هر انسان با محبتی قطعا می تواند در زندگی خود بسیار محبوب تر باشد و زود تر به مسیری که در ذهنش به عنوان آرزو نقش بسته است برسد. این گونه افراد موفقیت را برای خود رقم می زنند و برای دیگران نیز آرزو می کنند.

تنه انشاء:

باید بگوییم که از محبت اتفاقات بسیار عجیبی در جهان رخ می دهد، پادشاه کشوری از تصمیم حمله اش به یک سرزمین صرف نظر می کند، در یک سرزمین دیگر نیز جنگ های قبیله ای به دلیل محبت یک کودک از بین می رود و احساسات همیشه می تواند در نبرد جنگ پیروز باشد اگر به صورت هدفمند مورد استفاده قرار گیرد.

در صورتی که در یک جامعه محبت نهادینه شود، انسان ها می توانند بیشتر به یک دیگر عشق بورزند و زود تر خود را از خطرات و لحظات تلخ رها کنند.

قطعا صحیح است که می گویند هر انسانی که رفتاری منفی دارد، می توانیم با محبتی که به قلبش وارد می کنیم او را از این فضای تلخ و غم انگیز دور کنیم. می توانیم به او در این دنیای گاه تلخ و گاه شیرین کمک کنیم که همیشه محبت را در قلب و خصوصیات اخلاقی خود داشته باشد و همواره از آن استفاده کند.

انشا درباره ضرب المثل از محبت خوار ها گل می شود
انشا درباره ضرب المثل از محبت خوار ها گل می شود

نتیجه گیری:

عده زیادی سعی می کنند که همیشه محبت را در روحیات خود داشته باشند و البته که ممکن است در مواجه با افرادی که هیچ آشنایی با این حس و این ویژگی مهم انسانی ندارند، با آسیب های سختی روبرو شوند، اما قطعا هیچ چیز از حس آن ها نباید کم شوند، انسان ها باید برای محبت خود همیشه خوشحال باشند، چون این خلق، این روز ها بسیار غریبه شده است.

 

انشا درباره ضرب المثل از محبت خوار ها گل می شودپایه دهم

گردآوری توسط: مرجع انشا / انشائی

امتیاز کاربران: 3.22 ( 9 رای)
برچسب ها
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 + 7 =