پایه دهم

انشا با موضوع هر چه بکاریم آن را درو خواهیم کرد

انشا درباره ضرب المثل هر چه بکاریم آن را درو خواهیم کرد


Notice: Undefined index: taq_review_title in /home/lastfly/domains/enshae.ir/public_html/wp-content/plugins/taqyeem/taqyeem.php on line 88

Notice: Undefined index: taq_review_total in /home/lastfly/domains/enshae.ir/public_html/wp-content/plugins/taqyeem/taqyeem.php on line 90

پایه دهم انشا با موضوع هر چه بکاریم آن را درو خواهیم کرد

مقدمه:

هر کسی در زندگی خود هدف ها و خواسته هایی دارد که برای دستیابی به آن ها تلاش می کند و سعی دارد که زود تر از هر کسی پله های ترقی را گذرانده و به موفقیت های بزرگ و حتی دور از انتظار دیگران برسد. اما همیشه چنین نخواهد شد.

تنه انشاء:

موفقیت اما تنها زمانی به ثمر می نشیند که برای دستیابی به آن از هیچ تلاشی دریغ نکنید و سعی کنید موفقیت های خود را مرتبا تکرا کنید، در نتیجه به هدف های بزرگ سخت و حتی دور از انتظار می رسید، عاقبت تمامی این اتفاقات باعث می شود که ما در مقابل سختی ها دوام بیشتری از خود نشان دهیم و در نتیجه به هدف های گاه دور از ذهن و دور از انتظار در مدت زمان کم تری برسیم، تنها وقتی بی وقفه تلاش کنیم و در مسیر موفقیت مدام حرکت رو به جلو و بدون کاهش سرعت داشته باشیم نتیجه لازم دریافت می شود.

این طور نیست که کسی بدون تلاش کردن مرتبا موفقیت های بزرگی را بدست آورد، شاید یک بار و به اتفاق به نتیجه ای که لازم است برسد اما برای دستبابی به تکرار این اتفاق قطعا پشتکاری نیاز است.

انشا با موضوع هر چه بکاریم آن را درو خواهیم کرد
انشا با موضوع هر چه بکاریم آن را درو خواهیم کرد

نتیجه گیری:

در نتیجه تمامی تلاش ها ممکن است موفقیت به ثمر نشنید، در واقع نکته با اهمیت ویژه این است که تلاش ها را باید با استراتژی و استفاده از هوش و دقت و صد البته برنامه ریزی انجام داد. برنامه ریزی باعث می شود که شما همیشه نیاز نداشته باشید از حداکثر تلاش خود استفاده کنید و حتی گاه نیازی نیست که مدام یک مسیر را پیش بروید. در واقع زندگی ما می تواند تعیین کننده مسیری باشد که باید از آن بگذریم تا به هدف برسیم.

مطلب پیشنهادی :  انشا در مورد هنرمندان و انسان های موفق

انشا با موضوع هر چه بکاریم آن را درو خواهیم کردپایه دهم

گردآوری توسط: مرجع انشا / انشائی

امتیاز کاربران: 3.7 ( 9 رای)

برچسب ها
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

57 − = 50