پایه هفتم

انشا با موضوع نا امیدی و بدی های آن در زندگی

انشا در مورد نا امیدی و بدی های آن در زندگی پایه هفتم

پایه هفتم انشا با موضوع نا امیدی و بدی های آن در زندگی

مقدمه:

هر انسانی ممکن است روز های بد و سخت و گاه تلخی در زندگی داشته باشد که انگار گذر از آن ها غیرممکن است، در واقع باید بگوییم که چنین نیست، هیچ روز سختی ماندنی و دائمی نیست و این تلقینی است که ما وارد ذهن خود می کنیم و در واقع یکی از اشتباه ترین فلسفه هایی است که با آن روبرو می شویم.

تنه انشاء:

وقتی انسان ها در مورد مسائلی به فکر فرو می روند که راه حلش را ندارند، عموما با نا امیدی روبرو می شوند، هر چه پیش پی روند به در بسته می خورند و اتفاق ها آن طور که باید و شاید پیش نمی رود، وقتی زندگی خود را دستخوش اتفاقاتی می کنیم که به آسان ترین شکل ممکن حل می شوند بهتر است اندیشه خود را دگرگون سازیم و کم تر آسیب پذیر باشیم.

انسان هایی که آسیب پذیر هستند عموما از موفقیت ها به شکست هدایت شده و نتیجه ای که انتظار می رود را هیچ گاه در زندگی نمی گیرند و حتی موجب نا امیدی دیگران نیز می شوند و از وضعیت روز به روز بد و بدتر می شود.

تا جایی که انگار وارد چاهی عمیق شده اند و هیچ کس در آن حوالی نیست که نجاتشان دهد و این مشکل را نیز برطرف کند. پیش روی در برخی مسائل نیز مشخص است که نتیجه ندارد و پس بهترین کار دوری از این وضعیت است.

مطلب پیشنهادی :  انشا جان بخشی به اشیاء زندگی یک ویلچر
انشا با موضوع نا امیدی و بدی های آن در زندگی
انشا با موضوع نا امیدی و بدی های آن در زندگی

نتیجه گیری:

وقتی بیاموزیم که در مورد بسیاری از افکار اشتباهی که دیگران وارد ذهن ما می کنند نا امید نشویم در واقع زندگی را روز به روز بهتر تجربه می کنیم و از سختی ها نیز آسان تر عبور می کنیم.

 

انشا با موضوع نا امیدی و بدی های آن در زندگیپایه هفتم

گردآوری توسط: مرجع انشا / انشائی

امتیاز کاربران: اولین نفری باشید که امتیاز می دهد!
برچسب ها
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

+ 35 = 44