پایه هشتم

انشا با موضوع ضرب المثل هر كه بامش بيش برفش بيشتر

انشا در مورد جمله معروف هر كه بامش بيش برفش بيشتر پایه هشتم

پایه هشتم انشا با موضوع ضرب المثل هر كه بامش بيش برفش بيشتر

مقدمه:

هر کسی در زندگی مسئول رفتار ها و واکنش هایی است که از خود نشان می دهد و ممکن است روی دیگران نیز تاثیرات خاص خود را داشته باشد، وقتی پیشرفت کرده و شناخته می شوید قطعا باید منتظر دردسر ها و سختی های بزرگ تر و گسترده تری باشید که نیاز به تلاش چند برابر برای حل شدن دارند.

تنه انشاء:

مسئله اینجاست که بسیاری از ما سعی می کنیم برای رسیدن به هدف خود بجنگیم، اما کاری را عواقب آن نداریم، شاید وقتی حس می کنیم که به موفقیت رسیدیم دیگر همه چیز تمام است و نیاز به تلاش اضافی نداریم در صورتی که این مسئله کاملا اشتباه است و باید فکرمان را در این باره به طور کل تغییر دهیم. تغییر قطعا در زندگی تاوان دارد و این تاوان بسته به بام شما ممکن است کوچک و بزرگ باشد.

شخصی را تصور کنید که ساختمان بزرگ و عظیمی دارد، قطعا سقف خانه اش نیز بزرگ تر از دیگر مردم شهر، خیابان و کوچه خواهد بود، پس وقتی برف ببارد، میزان برف بیشتری در سقف خانه اش جمع خواهد شد و همین مسئله باعث می شود که کار نگه داری از خانه و فرو نریختن سقف سخت تر شود و باید سعی کند تا برف روی سقف خانه خود را پارو کند تا آسیب های جدی تر و بزرگ تری نبیند.

انشا با موضوع ضرب المثل هر كه بامش بيش برفش بيشتر
انشا با موضوع ضرب المثل هر كه بامش بيش برفش بيشتر

نتیجه گیری:

هر کسی وقتی مسئولیت بزرگی را بر عهده می گیرد باید بداند که قطعا سخت تر زندگی خواهد کرد، کار هایش دشوار تر می شود و نیازی به تلاش بیشتری نیز خواهد داشت.

 

 

انشا با موضوع ضرب المثل هر كه بامش بيش برفش بيشترپایه هشتم

گردآوری توسط: مرجع انشا / انشائی

امتیاز کاربران: اولین نفری باشید که امتیاز می دهد!
برچسب ها
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

− 2 = 3