پایه دوازدهم

انشا با موضوع جهان ارتباطات

انشا در مورد جهان ارتباطات و تکنولوژِی برای پایه دوازدهم


Notice: Undefined index: taq_review_title in /home/lastfly/domains/enshae.ir/public_html/wp-content/plugins/taqyeem/taqyeem.php on line 88

Notice: Undefined index: taq_review_total in /home/lastfly/domains/enshae.ir/public_html/wp-content/plugins/taqyeem/taqyeem.php on line 90

پایه دوازدهم انشا با موضوع جهان ارتباطات

مقدمه:

می دانیم که این روز ها تکنولوزی در دنیا حرف اول را می زند و بسیاری از اتفاقات را ما از طریق این سیستم فوق العاده پیشرفته می شناسیم و یا از بسیاری از اخبار باخبر می شویم، بار ها رخ می دهد که از تلفن همراه هوشمند، تبلت، لپ تاپ، رایانه های شخصی و اینترنت و صد البته شبکه های اجتماعی استفاده می کنیم.

تنه انشاء:

در سراسر دنیا نیز قوانینی در مورد ارتباطات و اینترنت وضع شده است و ما نیز باید از آن پیروی کنیم، مسئله مهم این است که جهان ارتباطات باعث شده است که فاصله کشور ها با یکدیگر بسیار کم و کوتاه شود، به این شکل که شما می توانید با استفاده از تکنولوژی های تماس تصویری با هر نقطه از جهان بزرگ و بی حد و مرز ارتباط برقرار کنید، می توانید متن ارسال کنید و این متن در سمت مخالف کره زمین به جهت دیگر آن می رود و قطعا بسیار مسئله عجیب و جالبی است.

روز به روز ارتباطات بر پایه و بستر اینترنت در اطراف ما بیشتر می شود و حتی حس می کنیم که جای بسیاری از عناصر مهم زندگی مان را نیز گرفته است.

ما ساعت ها وقت خود را در یک فضای کاملا مجازی می گذارنیم، انسان های آن حقیقی هستند اما گاه رفتار های آن ها مانند موجوداتی است که تاکنون ندیده ایم و این قطعا می تواند بسیار برای ما جالب و عجیب باشد.

انشا با موضوع جهان ارتباطات
انشا با موضوع جهان ارتباطات

نتیجه گیری:

نکته مهم دیگر این است که ارتباطات به اشکال مختلف در نهایت وابسته به شبکه اینترنت هستند، بسیاری از رسانه ها از این بستر به طور ویژه ای برای آسان تر شدن کار های خود استفاده می کنند.

 

انشا با موضوع جهان ارتباطاتپایه دوازدهم

گردآوری توسط: مرجع انشا / انشائی

امتیاز کاربران: اولین نفری باشید که امتیاز می دهد!

برچسب ها
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

61 − = 60