پایه هشتم

انشا پروانه ایی هستید که در تاریکی شب شمعی روشن پیدا کرده اید

انشا کتاب نگارش پایه هشتم پروانه ایی هستید که در تاریکی شب شمعی روشن پیدا کرده اید

پایه هشتم انشا پروانه ایی هستید که در تاریکی شب شمعی روشن پیدا کرده اید

مقدمه:

پروانه ها از جمله زیبا ترین آفریده های خداوند بزرگ و متعال هستند، آن ها وقتی نور می بینند از خود بیخود شده و به سمت آن می روند و در چنین وضعیتی قطعا اتفاق جالبی رخ می دهد و آن هم این است که تشخیص نمی دهند این نور از سوی خورشید نیست و آن را خورشیدی تجسم می کنند.

تنه انشاء:

اما همین نور امید می تواند جانی تازه به آن ها ببخشد و باعث شود که احساس آرامش کنند و حتی کم تر درگیر لحظاتی تلخ در وجود خود باشند، ضمن این که بسیاری از ما می توانیم خود را به جای این پروانه ها بگذاریم و احساس کنیم وقتی نور امیدی مشاهده می کنیم تا چه حد می تواند روحیه ما را دگرگون کند و به ما حس خوبی وارد کند.

ما می توانیم این حس را درک کنیم که وقتی درگیر تلخ ترین لحظات و سخت ترین اتفاقات در زندگی خود هستیم، حتی راه نجاتی اطراف خود نمی بینیم و فکر می کنیم در دریای نا امیدی غرق می شویم، زود تر این مشکل حل شود. در واقع این حس که امید به آینده داریم دیدن نقطه ای از نور امید است که پروانه هم به سمت آن می دود. حس کنید که یک پروانه زیبا هستید که در تاریکی از پلیه گریخته اید و حالا تنها یک نور می تواند باعث شود که شما از آن وضعیت تلخ و سخت رها شوید.

مطلب پیشنهادی :  انشاء با رعایت نکات نگارشی زندگی دریای بی کران
انشا پروانه ایی هستید که در تاریکی شب شمعی روشن پیدا کرده اید
انشا پروانه ایی هستید که در تاریکی شب شمعی روشن پیدا کرده اید

نتیجه گیری:

ما قدرت خداوند بزرگ و بخشنده را برای امید داریم، اما امید پروانه ها نوری است که هر لحظه احتمالا خاموش خواهد شد، البته آن ها با توجه به نوع خلقتشان مجددا به سمت نوری دیگر می روند.

انشا پروانه ایی هستید که در تاریکی شب شمعی روشن پیدا کرده ایدپایه هشتم

گردآوری توسط: مرجع انشا / انشائی

امتیاز کاربران: 0.65 ( 1 رای)
برچسب ها
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

80 + = 85