پایه دهم

انشا سیاه و سفید در زندگی انسان ها

انشا با موضوع رنگ سیاه و سفید در زندگی انسان ها

پایه دهم انشا سیاه و سفید در زندگی انسان ها

مقدمه:

هر کدام از ما در زندگی رنگ خاصی را داریم، برخی سفید هستیم یعنی فکر هایی که دور سرمان می چرخد عموما مثبت تر است، عده ای نیز افکار منفی و سیاهی دارند که شاید سعی دارند تمام آن ها را عملی کرده و به خواسته های پلید خود برسند که البته همیشه خوب و بد میان انسان ها وجود دارد.

تنه انشاء:

برخی از ما همواره در تلاش هستیم که از این دو رنگ در زندگی خود استفاده کنیم، یعنی روز هایی از رنگ های مثبت و پر از خوبی و روزی هایی نیز عصبی هستیم، سعی می کنیم خودمان را از دیگران دور کرده و افکار خود را مرتبا مرور کنیم، تفاوت های زیادی میان این دو رنگ وجود دارد، یکی آخرین میزان و حد روشنایی و نور و دیگری نیز پایان تاریکی و حتی گاهی تلخی است. البته همیشه این رنگ به معنی تاریکی و تلخی نیست.

گاه می تواند برای انسان هایی با شخصیت های متفاوت ایجاد آرامش کند و گاه باعث می شود تا عده ای به روز های سخت نیز در زندگی فکر کنند.

هر چه تلخ تر زندگی کنیم و تلخ تر فکر کنیم، لحظات ما به سمت نا امیدی و ترس می رود و باعث می شود که هیچ گاه احساس خوبی در زندگی نداشته باشیم.

انشا سیاه و سفید در زندگی انسان ها
انشا سیاه و سفید در زندگی انسان ها

نتیجه گیری:

هر کسی دوست دارد از این دو رنگ و حد تعادل در زندگی خود استفاده کند، نسبت به افرادی که احساس بدی به ما منتقل می کنند از رنگ های سیاه و منفی ذهنمان استفاده می کنیم، در مقابل آن عزیزانمان بیشتر روی خوش را می بینند و این همان حسی است که ما همیشه به آن ها باید منتقل کنیم. اما گاهی با انتقال حس مثبت به افراد بد می توان آن ها را دگرگون ساخت.

 

انشا سیاه و سفید در زندگی انسان هاپایه دهم

گردآوری توسط: مرجع انشا / انشائی

 

امتیاز کاربران: 1.92 ( 3 رای)
برچسب ها
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

17 − = 9