پایه نهم

انشا در مورد یک روز گردش با خانواده

انشا با موضوع یک روز گردش با خانواده پایه نهم

پایه نهم انشا در مورد یک روز گردش با خانواده

مقدمه:

انشای امروز ما در مورد یک روز فوق العاده جذاب گردش با خانواده است که به سفری کوتاه می رویم و می خواهیم روز خوبی داشته باشیم، ما از کنار هم بودن واقعا لذت می بریم و حسمان فوق العاده است و دوست داریم این گردش هر هفته و مدام تکرار شود.

تنه انشاء:

پارک محلی محله ما را انتخاب کردیم که درست در کنار جویبار زلال قرار دارد. این پارک یک منطقه بازی کودکان داشت که در آن کودکان خانواده ما در اسلاید، نوسان و سایر تجهیزات نمایش بازی می‌کردند.
ما ناهار خود را به پارک بردیم و تصمیم گرفتیم که آن را در منطقه سفر جداگانه‌ ای که برای آن روز رزرو کرده بودیم برگزار کنیم.

بعد از ناهار، نزدیک جویبار نشسته بودیم و اردک و سنجاب‌ ها را تماشا می‌کردیم و در امتداد مسیر پیاده‌ روی می‌کردیم. غروب خورشید در بالای رودخانه در طول گرگ‌ و میش، جادویی بود و ما قبل از تاریک شدن هوا به آنجا بازگشتیم.

منظره فوق العاده جذابی است و ما از این وضعیت واقعا لذت می بریم، کل اعضای خانواده حس خوبی دارند و دوست دارند که زمان بیشتری را همراه هم باشند.

اما مسئله این است که روز های دیگری نیز وجو دارد و آن هم شنبه و آغاز هفته است. در نتیجه باید بدانید که حس خوب می تواند تکرار شود، اما تکراری شدنش اتفاق خوبی نیست.

انشا در مورد یک روز گردش با خانواده
انشا در مورد یک روز گردش با خانواده

نتیجه گیری:

روز خوبی بود با تمام اعضای خانواده و با این همه فرصت خوبی برای نفس کشیدن در هوای تازه داشتیم . فرار از برنامه روزمره برای یک روز و بودن در دامان طبیعت قطعا ً در زندگی اهمیت دارد. دوست داریم هر هفته این تجربه را در محل و نقطه ای دیگر از شهر و حتی استانمان تجربه کنیم.

مطلب پیشنهادی :  مثل نویسی عالم شدن چه آسان آدم شدن چه مشکل

 

انشا در مورد یک روز گردش با خانوادهپایه نهم

گردآوری توسط: مرجع انشا / انشائی

امتیاز کاربران: اولین نفری باشید که امتیاز می دهد!
برچسب ها
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 79 = 87