پایه دوازدهم

انشا در مورد پدرم و نقش مهمش در زندگی

انشا پایه دوازدهم با موضوع پدرم و نقش مهمش در زندگی

پایه دوازدهم انشا در مورد پدرم و نقش مهمش در زندگی

مقدمه:

پدر در زندگی هر کدام از ما نقش مهمی دارد و باید همواره او را برای تمامی تلاش هایی که در زندگی ما کرده است شاکر باشیم و بدانیم که یکی از نعمت های بزرگ خدای بخشنده پدر است، پدر و مادر هر دو عضو های مهم در خانواده و زندگی ما هستند و امیدواریم که همواره سالم و در کنار ما باشند.

تنه انشاء:

معمولا , مردم درباره عشق و محبت مادر صحبت می‌کنند، که در آن عشق پدر اغلب نادیده گرفته می‌شود . عشق مادر بارها در همه جا , در فیلم‌ها , در نمایش‌ها و بیشتر بیان می‌شود . با این حال آنچه ما در غفلت آن هستیم صحبت در مورد قدرت پدر است که اغلب مورد توجه قرار نمی گیرد . پدر نعمتی است که بسیاری از مردم در زندگی‌شان ندارند .

همچنین اشتباه است که بگوییم پدر به اندازه مادر دلسوز نیست، تنها تفاوت در نوع دلسوزی و ویژگی هایی است که در درون ذهن هر دو نهفته است.

آن ها دوست دارند شما به عنوان فرزندشان خوشبخت بوده و از سختی های زندگی نیز هر چه بیشتر دور تر باشید. برای رسیدن به این هدف در زندگی فداکاری های زیادی انجام می دهند و این حس خوبی است که باید همواره سپاسگزارشان باشیم.

ما باید بدانیم که اعضای خانواده باید در هر شرایط با هم متحد بوده و در مقابل سختی ها یکدیگر را از یاد نبرند و این اتفاق بسیار مهم و حیاتی است.

انشا در مورد پدرم و نقش مهمش در زندگی

نتیجه گیری:

رفتار خوب با پدر و مادر باعث می شود که ما در آینده نیز چنین بازخوردی را از فرزندان خود دریافت کنیم، دعای خیر آن ها همیشه پشتیبان ما در هر شرایطی خواهد بود. این نعمت بزرگی است.

مطلب پیشنهادی :  انشا در مورد اختلاف نظر در انسان ها

 

انشا در مورد پدرم و نقش مهمش در زندگیپایه دوازدهم

گردآوری توسط: مرجع انشا / انشائی

امتیاز کاربران: اولین نفری باشید که امتیاز می دهد!
برچسب ها
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

+ 48 = 55