پایه یازدهم

انشا در مورد نقش تلفن همراه در زندگی ما

انشا پایه یازدهم با موضوع نقش تلفن همراه در زندگی ما

پایه یازدهم انشا در مورد نقش تلفن همراه در زندگی ما

مقدمه:

انشای امروز ما در مورد نقش مهم تلفن های همراه یا همان گوشی های هوشمند در زندگی است، سال ها پیش وقتی اولین تلفن های همراه ساخته شدند مسئله این بود که تکنولوژی های بسیار سخت و پیچیده ای داشتند و شما باید مدام با کلید های روی صفحه کلید با آن ها کار های خود را انجام می دادید، این مسئله می تواند باعث کم شدن سرعت کار شود.

تنه انشاء:

گوشی همراه غالبا ” تلفن همراه ” نیز نامیده می‌شود . این وسیله که به طور عمده برای تماس صوتی استفاده می‌شود . در حال حاضر پیشرفت‌های تکنولوژیکی زندگی ما را آسان کرده‌است . امروزه با کمک یک تلفن همراه ، ما می‌توانیم به راحتی با هر کسی در سرتاسر دنیا صحبت کنیم و فقط با حرکت انگشتان خود از این دستگاه ها برای هر مقصد و کاری استفاده کنیم.

امروزه تلفن‌های همراه در شکل‌ها و اندازه‌های مختلفی موجودند و دارای ویژگی‌های فنی متفاوتی هستند و برای تعدادی از اهداف مانند تماس صوتی ، چت کردن به صورت ویدیویی ، پیام‌رسانی متنی ، مرور اینترنتی ، مرور اینترنتی ، ایمیل ، بازی‌های ویدیویی و عکاسی به کار می‌روند . از این رو آن ” تلفن هوشمند ” نامیده می‌شود . همانند هر دستگاه ، تلفن همراه نیز مزایا و معایب خود را دارد که ما اکنون در مورد آن بحث خواهیم کرد.

مزایای آن ها را که می دانیم، باعث می شوند دسترسی شما به ابزار های برخط آسان تر شود، اما در مقابل گفته می شود که موبایل های هوشمند آسیب های سختی به ذهن و جسم انسان وارد می کنند، موجب ضعیف شدن چشم و… می شوند.

مطلب پیشنهادی :  انشا در مورد رویای موفق شدن در انسان ها

انشا در مورد نقش تلفن همراه در زندگی ما

نتیجه گیری:

قطعا باید در استفاده از آن ها تعادل را به خوبی برقرار کنیم و به صورت مداوم گوشی های هوشمند را در کنار خود نداشته باشیم و فرصتی را بدون آن ها زندگی کنیم.

 

انشا در مورد نقش تلفن همراه در زندگی ماپایه یازدهم

گردآوری توسط: مرجع انشا / انشائی

امتیاز کاربران: 0.35 ( 1 رای)
برچسب ها
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

44 + = 48