پایه هشتم

انشا در مورد فصل های زیبای سال

انشا با موضوع فصل های زیبای سال پایه هشتم

پایه هشتم انشا در مورد فصل های زیبای سال

مقدمه:

فصل زمستان یکی از جذاب ترین فصول سال است و قطعا جذابیت های خاص خود را دارد که می تواند هر شخصی را متحیر سازد از این همه قدرت خدای بخشنده و متعال.

تنه انشاء:

در بعضی از کشورها مانند ایران زمستان پایان سال است اما در کشور اتر زمستان آغاز سال است در زمستان روز بسیار کوتاه است و هوا سرد و همیشه بارانی است اما فکر می کنم بهترین چیز در زمستان زمستان است و زمانی که تمام زمین پر از برف است و مردم مانند کاپشن لباس گرم می پوشند. سوکسوکس کلاه دستکش بوت و موارد دیگر ..

آنقدر ورزش های زمستانی وجود دارد که افراد می توانند چنین اسکی را انجام دهند. اسکیت و … می دانیم که زمستان گاهی بسیار سرد و سخت خواهد بود برای کسانی که شغل و یا زندگی سختی دارند و مدام باید در این سرما در سطح شهر و روستا تردد کنند، اما به هر حال این فصل می گذرد و ما وارد فصل بهار می شویم، بهار برای ما شروع یک سال تازه است و همه ی گل ها شکوفه می دهند، پس از آن تابستان در انتظار ماست که فصلی پر از گرما و انرژی است.

ما در فصل تابستان دوست داریم که هوای خنک را تجربه کنیم.

انشا در مورد فصل های زیبای سال
انشا در مورد فصل های زیبای سال

نتیجه گیری:

فصل بعدی که منتظر ماست پاییز است، برخی می گویند که پاییز کمی غم انگیز است و این حس می تواند پر از اتفاقات عجیب باشد. اما به هر حال باید از آن گذر کنید و این مسئله این است که شما می توانید بگویید که پاییز برای انجام کار های جا مانده می تواند بهترین و ایده آل باشد. البته این بستگی به خودتان دارد که به یک فصل چگونه نگاه می کنید.

مطلب پیشنهادی :  انشا در مورد استفاده از روش های هوشمندانه درس خواندن

انشا در مورد فصل های زیبای سالپایه هشتم

گردآوری توسط: مرجع انشا / انشائی

برچسب ها
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

70 + = 77