پایه هفتم

انشا در مورد شهادت سردار قاسم سلیمانی

انشا پایه هفتم با موضوع شهادت سردار قاسم سلیمانی

پایه هفتم انشا در مورد شهادت سردار قاسم سلیمانی

مقدمه:

سلام دوستان موضوع امروز انشاء ما در مورد سردار دلیر ایرانی است سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی این سردار شهید یکی از پر افتخار ترین و محبوب ترین سرداران ایرانی بود که با هوش و زکاوت بالایی که داستند و با افتخار آفرینی و حس وطن پرستی و محبربیتش زبان زد خاص و عام است. او برای دفاع از مرز های وطن روز های سختی را در کشور های دور گذراند و قطعا جهاد او بسیار ارزشمند است.

تنه انشاء:

و همیشه یادش به نیکی بر دل و ذهن مردم ایران و جهان جاری خواهد بود این سردار بزرگوار کابوسی بود برای دشمنان ایران و اسلام و از ترس شدیدی که دشمنان از نام ایشان داشتند به صورت بسیار ناجوانمردانه ایشان را در تاریخ 13 دی ماه 1398 در عراق به شهادت رساندند.

سردار قاسم سلیمانی برای ایرانیان محبوبیت بسیار زیادی داشتند و کمتر کسی هست که ایشان را نشناسد و از دلاوری هایشان بی خبر باشد سردار قاسم سلیمانی متولد 20 اسفند ماه سال 1335 در کرمان هستند و سیاستمدار و فرمانده بزرگ نظامی بودند که از افتخارات بزرگشان می توانید به  نابودی داعش، سر و سامان دادن اوضاع سیاسی عراق بعد از اعدام صدام، متوقف کردن اسرائیل با کمک کردنبه حذب الله لبنان سردار با استراتژی خاصی که داشت محال بود به دشمن اجازه پیشروی بدهد و کابوس وحشتناکی برای دشمن بود.

انشا در مورد شهادت سردار قاسم سلیمانی

نتیجه گیری:

و همیشه برای ایران در حال خدمت بود و کمک های بسیاری را برای ایران و ایرانی کردند که ما امنیت حال حاضر را به ایشان مدیونیم تا نام ایشان در مجمع دشمنان بوده ترس و برافریختگی را می توانید بر روی صوت دشمنان مشهاده کنید و این ها همه از ابهت سردار است روحشان شاد و جایگاهشان همیشه در قلب مردم ایران است.

 

انشا در مورد شهادت سردار قاسم سلیمانیپایه هفتم

گردآوری توسط: مرجع انشا / انشائی

امتیاز کاربران: 3.46 ( 5 رای)
برچسب ها
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 + 4 =