پایه یازدهم

انشا در مورد شخصیت قوی انسان ها

انشا با موضوع شخصیت قوی انسان ها پایه یازدهم

پایه یازدهم انشا در مورد شخصیت قوی انسان ها

مقدمه:

هر کسی سعی می کند در ظاهر شخصیت خود را قوی نشان دهد، در صورتی که همیشه این مسئله نمی تواند حلال مشکلات باشد، در بسیاری موارد خودمان دچار آسیب می شویم، حتی نباید مهم باشد که از نظر بسیاری انسان قوی هستیم یا خیر. ما باید سعی کنیم این موضوع را در خودمان تقویت کنیم.

تنه انشاء:

صحبت در مورد مسائلی که به آن ها علاقه داریم و سعی در تقویت ذهن خود داشته باشیم قطعا اهمیت ویژه ای دارد، هیچکس نمی‌تواند درباره‌ی تمام موضوعات بداند، بنابراین شریک شدن دانسته‌هایتان با دیگران به روابط شما تازگی می‌دهد. هر چه در یک زمینه بیشتر تلاش کنید، مانند ورزش بیشتر در آن آماده می شوید.

پس انتظار نداشته باشیم که شخصیت قوی ما از همان ابتدا شکل بگیرد، اما می توان گفت که در بسیاری مواقع خانواده نیز نقش اساسی در شکل گیری شخصیت ما خواهد داشت و اگر از پایه مشکلی وجود داشته باشد قطعا مسئله نهایی نیز منفی و بد است.

همین طور افرادی که سعی می کنند شخصیت قوی داشته باشند، با آدم های جدید و البته مطمئن روبرو می شوند، سعی می کنند از تک تک کلماتی که این افراد به کار می برند استفاده کرده و آن ها را در ذهن خود تحلیل کنند و چیز های جدیدی را بیاموزند.

انشا در مورد شخصیت قوی انسان ها
انشا در مورد شخصیت قوی انسان ها

نتیجه گیری:

شخصیت های قوی به دنبال توجه طلبی عده زیادی نیستند، در واقع ممکن است شما هم دوست داشته باشید بسیاری یا شخص مورد علاقه تان به شما توجه کند، اما شخصیت‌های قوی زمان خود را صرف توجه‌طلبی با شکایت از دنیا، غیبت از دیگران یا رفتارهای نمایشی نمی‌کنند. هر چه برای این هدف تلاش کنید قطعا موفق تر خواهید بود و نتیجه بهتری نیز می گیرید.

مطلب پیشنهادی :  انشا با موضوع چقدر خود را می شناسید

 

انشا در مورد شخصیت قوی انسان هاپایه یازدهم

گردآوری توسط: مرجع انشا / انشائی

امتیاز کاربران: اولین نفری باشید که امتیاز می دهد!
برچسب ها
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

30 + = 33