پایه دهم

انشا در مورد شب یلدا در شمال کشور

انشا با موضوع شب چله در شمال کشور پایه دهم

پایه دهم انشا در مورد شب یلدا در شمال کشور

مقدمه:

انسای امروز من در مورد شب یلدا است که چند روز بعد خواهد بود، این شب در هر شهری به شکلی خاص برگزار می شود، البته ماهیت آن یکی است و عموما وقتی در مورد یلدا حرف می زنیم می دانیم که پر از لحظات شاد است.

تنه انشاء:

به هر حال به شب یلدا بیش از پیش نزدیک می شویم و همه دوست داریم که در این شب در کنار خانوداه حس خوب با هم بودن را تجربه کنیم؛ وقتی در کنار خانواده هستیم می دانیم که می توانیم این لحظه ها را در ذهن ثبت کرده و سال ها بعد آن ها را مرور کنیم.

مرور خاطرات می تواند اتفاق جذابی باشد، البته به شرطی که مثل من در کنار خانواده باشید. به شرطی که در کنار یک کرسی گرد هم آمده و پدربزرگ نیز شروع به خواندن کتاب حافظ کند.

این اتفاق زمانی جذاب تر می شود که غذا های رنگی نیز در اطراف شما باشند، امیدواریم بتوانید این حس را هر سال تجربه کرده و در آستانه ورود به زمستان سرد با خوردن هندوانه در مقابل این سرمای شدید مقاوم باشی.

سرمای تندی که منتظر ماست، وقتی به بلند ترین شب سال که البته یک دقیقه با دیگر شب ها تفاوت دارد می رسیم، اولین چیزی که نظرمان را جلب می کند این است که خانواده ها در کنار هم چه حسی دارند؟ چه چیز هایی را تجربه می کنند؟ قطعا آن ها بیش از هر چیزی دوست دارند که شادی در اتمسفر زندگی شان حرکت داشته باشد.

انشا در مورد شب یلدا در شمال کشور

نتیجه گیری:

کدورت در این شب اشتباه بزرگی خواهد بود، بهتر است همین حالا آن را دور بریزید و اگر با کسی قهر هستید او را ببخشید.

 

انشا در مورد شب یلدا در شمال کشورپایه دهم

گردآوری توسط: مرجع انشا / انشائی

امتیاز کاربران: اولین نفری باشید که امتیاز می دهد!
برچسب ها
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

+ 78 = 80