پایه هشتم

انشا در مورد زیبایی های طبیعت ایران

انشا با موضوع زیبایی های طبیعت ایران پایه هشتم


Notice: Undefined index: taq_review_title in /home/lastfly/domains/enshae.ir/public_html/wp-content/plugins/taqyeem/taqyeem.php on line 88

Notice: Undefined index: taq_review_total in /home/lastfly/domains/enshae.ir/public_html/wp-content/plugins/taqyeem/taqyeem.php on line 90

پایه هشتم انشا در مورد زیبایی های طبیعت ایران

مقدمه:

قطعا طبیعت ایران یکی از جذاب ترین ها و زیبا ترین ها در سراسر دنیا است که زندگی آن می تواند تجربه فوق العاده ای باشد و کم تر کسی است که دوست نداشته باشد در کشوری چهار فصل زندگی کند.

تنه انشاء:

زیرا با سر تا سر محیط ها اندک تفاوتی دارد در برخی از مناظق ایران هوا گرم و خشک  و منطقه بیابانی و کویری دارد البته آن هم زیبایی خاص خود را دارد در جاهایی سرسبزی خاصی وجود ندارد برخی از شهرها به دریا دسترسی ندارند اما مجموع این ها را شهر های شمالی ایران دارا هستند.

از دریا برای صید ماهی ها و استفاده می شوند و جای خوبی برای تفریح و شنا در فصل تابستان می باشد اگر زمانی به شما سفر کردید من به شما تماشای دریا را در شب هنگامی که نور ماه تابیده میشود به آب را پیشنهاد میدهم.

حال از نقاط ساحلی کمی فاصله بگیریم و به کوه و جنگل بپردازیم ما علاقه مندان به رشته کوهنوردی حتما باید از مناظر کوهستانی دیدن فرمایند.

زیرا هر چقدر هم که درگیر مشکلات زندگی باشید از تماشای این همه زیبایی و سرسبزی لذت میبرید و روحتان درگیر آرامش میشود.

حال می رسیم به جنگل اکثر مردمی که در شمال کشور زندگی میکنند آخر هفته های خود را در جنگل ها سپری میکنند.

در کنار رود خانه ها غذا سرو میکنند و لحظات خوشی را در کنارهم رقم میزنند اما این از زیبایی های جنگل بود  بر عکس ماجرا.

مطلب پیشنهادی :  انشا با موضوع دوست داری دنیا چگونه باشد

وجود شکارچیان غیر قانونی است که در نهایت بی رحمی فقظ به فکر منفعت خود هستند و جان هزاران جاندار را به خطر می اندازند و اما در اخر و نکته پایانی با تمام صحبت های گفته شده از طبیعت محافظت کنید و زباله نریزید.

انشا در مورد زیبایی های طبیعت ایران
انشا در مورد زیبایی های طبیعت ایران

نتیجه گیری:

باید از نابودی طبیعت جلوگیری کرد و برای آن چاره ای اندیشید تا زندگی تمامی موجودات زنده به بهترین شکل انجام شده و خطری زیست بوم آن ها را تهدید نکند.

 

 

انشا در مورد زیبایی های طبیعت ایرانپایه هشتم

گردآوری توسط: مرجع انشا / انشائی

امتیاز کاربران: 4.27 ( 3 رای)

برچسب ها
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

84 − 79 =