پایه هفتم

انشا در مورد روز جهانی کودکان

انشا با موضوع روز جهانی کودکان برای پایه هفتم


Notice: Undefined index: taq_review_title in /home/lastfly/domains/enshae.ir/public_html/wp-content/plugins/taqyeem/taqyeem.php on line 88

Notice: Undefined index: taq_review_total in /home/lastfly/domains/enshae.ir/public_html/wp-content/plugins/taqyeem/taqyeem.php on line 90

پایه هفتم انشا در مورد روز جهانی کودکان

مقدمه:

موضوع انشاء امروز ما در مورد روز جهانی کودک است؛ کودکان میوه های زندگی در هر خانه هستند، کودکان برکت هر خانه میباشند و باعث خوشحالی پدر و مادر میباشند، پدر ها و ماد ها آنقدر قلب رئوفی دارند که از ناراحتی های فرزند خود ناراحت واز شادی فرزندان دلبند خود شاد می شوند و از روز ازل این پدر و مادر بوده که تمامی زحمات فرزند را کشیده و بدون هیچ چشم داشتی به آنها محبت نموده و ما فرزندان تاجاییکه میتوانیم باید پاسخگوی این همه محبت باشیم.

تنه انشاء:

در هر مقطع ما باید با موفق شدن و پیروز شدن در تمام مراحل آنهارا سربلند و شاد کنیم زیرا موفقیت ما آنهارا بسیار خوشنود میکند و با هرلحظه پیشرفت ما آنها احساس رضایت بیشتری ازما خواهند داشت وچه موضوعی بهتر از این که آنها از ما راضی باشند.

ما باید بچه های بسیار حرف گوش کن باشیم و تا جایی که میتوانیم باید از حرف های آنها پیروی کنیم که آینده خوبی داشته باشیم برای مثال در مدرسه گوش به درس های معلم بدهیم و نمرات خوب کسب کنیم.

در سنین بالاتر و مقطع بالاتر بسیار باهوش عمل کنیم و با تصمیمات درست وارد مسیر درست در زندگی شویم و دارای کار های خوب و جایکاه اجتماعی بالا شویم.

انشا در مورد روز جهانی کودکان
انشا در مورد روز جهانی کودکان

نتیجه گیری:

زیرا آنها بد مارا نمیخواهند و با پیروزی ما آنها بیشتر ازما سربلند میشوند و از حس رضایت آنها ما خوشنود تر زندگی میکنیم احساس میکنم حرف هایم برای این انشاء طولانی تر شده ولی امیدوارم به حرف هایم گوش کرده باشید و در تمام مراحل زندگی خود قدردان و سپاس گذار پدر و مادری که برای بزرگ شدن شما کلی زحمت کشیده اند باشید.

مطلب پیشنهادی :  انشا در مورد شب یلدا سال 98

 

انشا در مورد روز جهانی کودکانپایه هفتم

گردآوری توسط: مرجع انشا / انشائی

امتیاز کاربران: اولین نفری باشید که امتیاز می دهد!

برچسب ها
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

32 − = 30