پایه نهم

انشا در مورد حیوان سگ

انشا پایه نهم با موضوع حیوان سگ در محیط زیست

پایه نهم انشا در مورد حیوان سگ

مقدمه:

تجربه نگه داری از سگ برای انسان ها قطعا می تواند جذاب باشد، امروزه بسیاری از ما سگ هایی با گونه ها و نژاد های متفاوت می بینیم که البته برخی از آن ها واقعا با قیمت گرانی به فروش می رسند، شناسه ای برای تشخیص خانگی بودن آن ها ثبت می شود.

تنه انشاء:

” سگ بهترین دوست انسان است ” یک نقل‌قول بسیار رایج است که بهترین رابطه بین انسان و سگ را توضیح می‌دهد.

سگ از زمان پارینه سنگی، رفیق این مرد بوده‌. هر دوی آن‌ ها یک رابطه متقابل مشترک دارند و  حتی خلیل راحت با یکدیگر رابطه برقرار می‌کنند، که در آن یک انسان یک سگ را در ازای خدمات خود تغذیه می‌ کند. سگ‌ ها نسبت به اربابان خود صادق هستند و هرگز به آن‌ ها خیانت نخواهند کرد و حتی در وضعیت‌ های تهدید آمیز آن‌ ها را ترک نخواهند کرد.

سگ ها شما را در مقابل خطرات محافظت خواهند کرد، آن ها سیستم بدنی قوی دارند و البته این خصوصیت مهم در تمام گونه های این حیوانات وجود ندارد. به هر حال سگ ها می توانند دوست خوبی باشند و هیچ گاه شما را ترک نخواهند کرد. اما آن ها نیاز به نگه داری دارند.

انشا در مورد حیوان سگ
انشا در مورد حیوان سگ

نتیجه گیری:

سگ‌ ها در بسیاری از زمینه‌ها مثل محافظت از جان انسان ها، پلیس، ارتش و غیره مفید هستند. کودکان عاشق بازی با سگ‌ها در زمین‌بازی هستند . سگ‌ های خانگی در خانواده به عنوان یک عضو خانواده زندگی می‌کنند و از صمیم قلب به خاطر شغلی که دارند با اعضای خانواده از صمیم قلب دوست می‌شوند.

مطلب پیشنهادی :  انشا با موضوع اهمیت هدف در زندگی

سگ‌ های آموزش‌ دیده به صاحبان آن‌ ها بسیار وفادار هستند و کار های فوق‌ العاده‌ای انجام می‌دهند؛ البته آن ها بسیار هوشمند و با هوش بوده و وظایف خود را به درستی انجام می دهند.

انشا در مورد حیوان سگپایه نهم

گردآوری توسط: مرجع انشا / انشائی

امتیاز کاربران: اولین نفری باشید که امتیاز می دهد!
برچسب ها
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

49 − = 46