پایه دهم

انشا در مورد انسان در برابر مشکلات و سختی های زندگی

انشا با موضوع انسان در برابر مشکلات و سختی های زندگی پایه دهم

پایه دهم انشا در مورد انسان در برابر مشکلات و سختی های زندگی

مقدمه:

سخت ترین روز های انسان در واقع زمان آزمایش آستانه و سطح تحملی است که در برابر مشکلات دارد، آیا می تواند خود را مجددا به روند موفقیت و مسیر پیروزی بازگردانده و آیا این مشکلات می تواند در آینده نزدیک حل شود یا نیاز به تلاش مداوم خواهد داشت؟

تنه انشاء:

شما چطور فکر می کنید؟ آیا یک انسان باید هنگام مواجه با سختی ها تنها امید به آینده داشته باشد؟ قطعا خیر او در درجه های دیگر باید سعی کند که تمامی تلاش خود را به کار گرفته و از مشکلات و سختی ها به این طریق گذر کند، امید به تنهایی نمی تواند حل کننده همه مشکلات باشد.

در واقع مانند این است که انتظار داشته باشیم در یک گوشه نشسته و به امید دیگران زندگی خود را پیش ببریم که قطعا نتیجه ای جز شکست برای ما در بر نخواهد داشت. به هر حال هر کدام از ما ممکن است لحظات سختی داشته باشیم، این که از این سختی ها و مشکلات گذر کنیم تنها مربوط به خودمان خواهد بود.

هیچ کس جز خودمان نمی تواند به ما کمک کند و ما را از مشکلی که در آن گرفتار شده ایم رها کند.

انشا در مورد انسان در برابر مشکلات و سختی های زندگی
انشا در مورد انسان در برابر مشکلات و سختی های زندگی

نتیجه گیری:

مشکلات می آیند، می روند و از زندگی ما می گذرند، اما این که امید خود را از دست ندهیم بزرگ ترین اصل است، انسان هایی که نا امید می شوند در واقع مرتکب یکی از بزرگ ترین گناهان خواهند شد، خداوند بزرگ و بخشنده و قدرتش را فراموش می کنند و این مسئله باعث می شود که همواره در مشکلات فرو رفته و هر چه پیش تر می روند سختی ها بر آن ها چیره شود.

مطلب پیشنهادی :  انشا تاثیر حرف های منفی بر ذهن انسان

انشا در مورد انسان در برابر مشکلات و سختی های زندگیپایه دهم

گردآوری توسط: مرجع انشا / انشائی

امتیاز کاربران: 1.1 ( 1 رای)
برچسب ها
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

+ 63 = 70