پایه نهم

انشا با موضوع نعمت بینایی انسان ها

انشا در مورد نعمت بینایی انسان ها پایه نهم

پایه نهم انشا با موضوع نعمت بینایی انسان ها

مقدمه:

نعمت بینایی یکی از مهم ترین نکاتی است که با بررسی آن می توانیم به عظمت خدای بخشنده و بزرگ پی ببریم، این که چگونه چنین ساختاری طراحی شده است و این که ما در زندگی خود چه حجمی از تصاویر را با آن مشاهده می کنیم و کم ترین خطا را خواهد داشت.

تنه انشاء:

چشم انسان می تواند فواصل دور و نزدیک را با کیفیت خارق العاده مشاهده کرده و حتی تاکنون تحقیقات زیادی انجام شده که ثابت شود آیا قابل مقایسه با دوربین های فوق مدرن و چشم می تواند منطقی باشد؟ می توان گفت که چشم انسان یکی از پیچیده ترین اعضای اوست و بسیاری از دانشمندان در تلاش بوده اند که نمونه ای از آن را طراحی و بازسازی کنند.

تمام آن ها اعتراف کرده اند که این کار بسیار سخت، پیچیده و عجیب بوده و در بسیاری از موارد با شکست در همان ابتدای کار روبرو شده اند. فرا تر از این موارد نباید از یاد ببریم که در مقابل چشم نیز پلک و مژه قرار دارند که عملیات محافظت از چشم به صورت کامل بر عهده آن ها است. این مسئله خود به اندازه کافی جالب و عجیب است و احتمالا ذهن شما را نیز درگیر کرده است و برایتان ویژگی کاملا حیرت برانگیزی است.

اما به هر حال چشم بینایی را برای انسان به ارمغان می آورد که یکی از حس های پنجگانه است.

انشا با موضوع نعمت بینایی انسان ها
انشا با موضوع نعمت بینایی انسان ها

نتیجه گیری:

ما همواره باید از چشم خود در برابر خطرات مراقبت کنیم و از یاد نبریم که این ها نعمت های خداوند بزرگ هستند و باید به خوبی از آن ها نگه داری کنیم و نزد ما امان می باشند. انسان باید همواره از سلامتی خود محافظت کند.

مطلب پیشنهادی :  انشا در مورد هدف و پیدا کردن مسیر موفقیت

 

انشا با موضوع نعمت بینایی انسان هاپایه نهم

گردآوری توسط: مرجع انشا / انشائی

امتیاز کاربران: 4.05 ( 1 رای)
برچسب ها
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

38 − = 34