پایه نهم

انشا با موضوع شغل خلبانی پرواز

انشا در مورد شغل خلبانی پرواز پایه نهم

پایه نهم انشا با موضوع شغل خلبانی پرواز

مقدمه:

هر کسی قطعا می تواند شغل خوبی را انتخاب کند و در شرایط سخت تلاش کند و به چیزی که می خواهد برسد و زندگی اش نیز دگرگون می شود. این تلاش باید مرتب باشد و بعلاوه این که هدفمند پیش بروید، خلبانی پرواز می تواند یکی از پر هیجان ترین اتفاق باشد.

تنه انشاء:

در مسیری که قرار می گیرد باید بدانید از همان روز اول که راه خود را انتخاب کرده اید، شغل خلبانی یک شغل بسیار هیجان انگیز و البته پر از لحظات جالب است، اما این که فکر کنید بسیار آسان است باید بگوییم که این طور نیست، افراد کمی برای این شغل انتخاب می شوند و وقتی این اتفاق رخ می دهد.

این اتفاق می تواند باعث شود که زندگی تان دگرگون شود و البته درآد بسیاری نیز خواهد داشت. این شغل می تواند برای شما پر از چالش ها و مسئولیت های عظیم باشد. هیچ گاه فردی با تنبلی نمی تواند به هدف های سخت عظیم و بزرگ برسد و در صورتی که فکر می کنید مناسب این شغل هستید. انسان برای سکون آفریده نشده است  هر روز باید بیش از گذشته تلاش کند و تمام لحظات خوب در کنار سختی ها پنهان شده اند. باید آن ها را به دست آورید.

انشا با موضوع شغل خلبانی پرواز
انشا با موضوع شغل خلبانی پرواز

نتیجه گیری:

در شغل خلبانی شما بسیار مسئولیت سخت و عظیمی دارید و وقتی می خواهید در طول روز کاری انجام دهید باید مراقب سلامتی خود باشید، این سلامتی در شغل شما تاثیر بسزایی خواهد داشت، در صورتی که به هر دلیلی با مشکلات جسمانی و بیماری روبرو شوید در بیشتر مواقع از پرواز منع خواهید شد. البته که این قانون است و شما باید بتوانید سلامت مسافران خود تضمین کنید.

 

انشا با موضوع شغل خلبانی پروازپایه نهم

گردآوری توسط: مرجع انشا / انشائی

 

امتیاز کاربران: 5 ( 1 رای)
برچسب ها
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

6 + 4 =