پایه هشتم

انشا با موضوع رویای من در زندگی

انشا پایه هشتم در مورد رویای من در زندگی


Notice: Undefined index: taq_review_title in /home/lastfly/domains/enshae.ir/public_html/wp-content/plugins/taqyeem/taqyeem.php on line 88

Notice: Undefined index: taq_review_total in /home/lastfly/domains/enshae.ir/public_html/wp-content/plugins/taqyeem/taqyeem.php on line 90

پایه هشتم انشا با موضوع رویای من در زندگی

مقدمه:

انشای امروز من که شما دوستانم می شنوید در مورد رویا های من در زندگی است، چیز هایی که انتظارش را داریم خیلی زود به وقوع بپیوندد و ممکن است این اتفاق آن طور که باید و شاید پیش نرود. همه چیز بستگی به خودمان دارد، خودمان می توانیم رویا بسازیم و حتی آن را تبدیل به واقعیت کنیم.

تنه انشاء:

هر کسی در زندگی خود رویایی دارد که وقتی بزرگ می شود می خواهد به آن دست یابد.

بعضی از بچه‌ها می‌خواهند ثروتمند شوند تا آن‌ها بتوانند چیزی بخرند و برخی می‌خواهند پزشک، وکیل و یا مهندس باشند.

اما تنها شما می‌دانید که برای رسیدن به این اهداف باید سخت کار کنید و به آن توجه داشته باشید. در این انشا در مورد رویای من، می‌خواهیم درباره چیزهای اساسی که به دستیابی به آرزوی من کمک خواهند کرد بحث کنیم.

اولین این که تحصیلات می تواند یک کمک بزرگ برای شما و شکل گیری موفقیتتان باشد، در صورتی که به خوبی درس نخوانید در بسیاری از مواقع برای انجام کار و شغلی پذیرفته نمی شوید و این اتفاق بد و منفی است. همین طور باید سعی کنید تلاش خود را به صورت روزانه نسبت به گذشته چند برابر کنید.

برای تبدیل رویا به واقعیت اولین چیزی که نیاز دارید هدف است.

این مساله به روش‌های زیادی به شما کمک خواهد کرداول, به شما کمک خواهد کرد وقتی در مورد مسئله ای تصمیم می گیرید خیلی زود اقدام به انجام آن کنید.

انشا با موضوع رویای من در زندگی
انشا با موضوع رویای من در زندگی

نتیجه گیری:

مسائل دیگری وجود دارد که باعث می شود پیشرفت در زندگی شما چند برابر شود، شما می توانید برای رسیدن به هدفی که در ذهن دارید از دیگران و اندیشه های دیگران نیز کمک بگیرید. اما در نهایت همه چیز بستگی به شما دارد.

مطلب پیشنهادی :  انشا با موضوع هر چه بکاریم آن را درو خواهیم کرد

 

انشا با موضوع رویای من در زندگیپایه هشتم

گردآوری توسط: مرجع انشا / انشائی

امتیاز کاربران: 4.34 ( 8 رای)

برچسب ها
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

46 − 44 =