پایه دهم

انشا با موضوع ترس انسان ها از خطر

انشا در مورد ترس انسان ها از خطر


Notice: Undefined index: taq_review_title in /home/lastfly/domains/enshae.ir/public_html/wp-content/plugins/taqyeem/taqyeem.php on line 88

Notice: Undefined index: taq_review_total in /home/lastfly/domains/enshae.ir/public_html/wp-content/plugins/taqyeem/taqyeem.php on line 90

پایه دهم انشا با موضوع ترس انسان ها از خطر

مقدمه:

ترس همیشه در وجود انسان ها کم و یا زیاد نهفته است و هر کدام از ما ممکن است لحظه ای با خطراتی روبرو شویم که حس می کنیم مدام ما را تهدید می کنند و این تهدید گاه زیاد و باعث ترس و اضطراب می شود و گاهی نیز شرط عقل که احتیاط است را نقش می بندد و مسئله مهم و کلیدی نیز همین مضمون است.

تنه انشاء:

انسان ها وقتی با خطرات واقعی روبرو می شوند نخست ممکن است دستپاچه شده و پس از آن نیز مدام در ذهن خود ترس های عجیب و غریبی را ایجاد کنند که گاهی انسان ها آن را واقعی و گاهی نیز در تشخیصش دچار اشتباه هستند. این اشتباه باعث می شود که ما رو به جلو در مسیر زندگی حرکت کنیم بدون این که بدانیم اگر واقعا ترس در دل ما وجود داشته باشد نمی تواند صرفا یک نقش خوب باشد.

ممکن است ترسی باشد که نیاز به حذف آن احساس شود. این حذف درست باید هنگام مواجه شدن با ترس انجام شده و زمانی که ترس پاک شود ذهن دقیق تر عمل می کند.

در بیشتر مواقع باید بگوییم که ترس چیزی نیست جز یک احساس و هیجان که آن را در ذهن خود می‌پرورانیم و مشکل از آنجا شروع می‌شود که این احساسات و هیجان‌ها بر زندگی ما اثر نامطلوب می‌گذارند.

انشا با موضوع ترس انسان ها از خطر
انشا با موضوع ترس انسان ها از خطر

نتیجه گیری:

هر کسی در مقابل ترس واکنشی نشان ندهد ممکن است در نهایت بازنده باشد، برخی از ترس ها علاوه بر فشار های روحی جسم ما را نیز تحت کنترل خواهند گرفت و زمانی همه چیز وخیم تر می شود که بیاموزیم هر انسان تنها چند ترس منطقی را باید داشته و مابقی ترس ها ساخته ذهن خودش هستند.

مطلب پیشنهادی :  انشا با موضوع زیبایی های شب

 

انشا با موضوع ترس انسان ها از خطرپایه دهم

گردآوری توسط: مرجع انشا / انشائی

 

امتیاز کاربران: اولین نفری باشید که امتیاز می دهد!

برچسب ها
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

39 − 37 =